Tıkla Ara
Whatsapp

Sarılar Bulgur

PaylaşPaylaşPaylaşPaylaşPaylaşPaylaş
Sarılar Bulgur
Web Tasarım, Yazılım, Logo Tasarımı, Ambalaj Tasarımı

Sarılar Bulgur için; marka ismine uygun logo tasarımı, kurumsal kimlik tasarımı, ambalaj ve etiket tasarımının yanında marka iddiasına yakışan özgün web site tasarımını gerçekleştirdik.

sarilarbulgur.com

Mobil Uyumlu Web Sitesi

Mobil Uyumlu Web Sitesi

Sarılar Bulgur için hazırlamış olduğumuz grafik çalışmalarına uyumlu web sitesi arayüz tasarımını kullanıcı deneyimi odaklı olacak şekilde tasarlayıp yazılımını gerçekleştirdik.

Logo Çalışması

Logo Çalışması

Logo tasarımı oluşturma sürecinde firmanın üretimini gerçekleştirdiği bulgur ve marka isminin baş harflerinden yola çıkarak logo çalışmasını gerçekleştirdik.

Logo Tasarımı

Logo Tasarımı

Her zemine uygulama kolaylığı ve hedef kitlesine hitap eden stiliyle yeni nesil bir logo ortaya çıktı.

Kurumsal Kimlik Çalışması

Kurumsal Kimlik Çalışması

Kurumsal kimlik tasarlama konusunda müşterimizin beklentileri ve kullanım amacına uygun olacak şekllde tasarımımızı gerçekleştirdik.

Kartvizit Çalışması

Kartvizit Çalışması

 Profesyonel Kartvizit tasarlama konusunda uzmanlığımızı müşterilerimizin beklentileri ve hedef kitlesine hitap edecek şekilde gerçekleştirdik.

Etiket Tasarımı

Etiket Tasarımı

Etiket tasarlama konusunda müşterimizin beklentileri ve kullanım amacına uygun olacak şekllde tasarımımızı gerçekleştirdik.

Ambalaj Tasarımı

Ambalaj Tasarımı

Ambalaj tasarlama konusunda müşterimizin beklentileri, her zemine uygulanabilrlik ve kullanım amacına uygun olacak şekllde tasarımımızı gerçekleştirdik.

 
Sizde web site yaptırmak istiyorum, kurumsal kimlik ve logo tasarımı yaptırmak istiyorum diyorsanız; Ayrıca rakiplerimden önde olmak istiyorum diyorsanız bizimle 0542 457 78 50 numaralı telefondan iletişime geçerek mutlu müşterilerimiz arasına katılabilirsiniz.
Ankara Web Tasarım
DizaynOfisi 2006 yılından beri müşterilerine interaktif çözümler sunan, yaratıcı bir butik dijital ajanstır.
İletişim
0542 457 78 50
info@dizaynofisi.com
Copyright © DizaynOfisi