Blog

Dizaynofisinden en son haberleri, içerikleri ve ilhamı alın...
Ankara Web Tasarım
Ankara'da Yenilikçi Web tasarım ajansı olarak Dizaynofisi yıllardır bir çok kurumsal müşteriye ve Yazılım firmalarına hizmet vermektedir.Özellikle yazılım firmaları, ajanslar başta olmak üzere birçok kuruluşa hizmet vermekteyiz.
Sektörümüzde yenilikçi tasarımlar kullanıyoruz, trendleri takip ediyoruz ve geliştirmeye devam ederek kendimizi hergün güncelliyoruz.. Sadece müşterilerimize özel başka kurumlara ait olmayan özel tasarımlar çiziyor ve yazılımını yapıyoruz. Tamamen kendi geliştirdiğimiz yazılımları kullanmakta olup kesinlikle wordpress hazır uygulama , Joomla gibi temalar kullanmamaktayız.
 
 
Ankara'da Responsive Web Tasarım
Tamamen kendi geliştirdiğimiz Yazılımımız ile kolaylıkla kullanabileceğiniz gelişmiş yönetici panelli web arayüzlerimiz ile hizmet vermekteyiz.
 
Yönetim panelimizde neler mi var ?
 
Çoklu ve Dil Desteği
Hakkımızda Yönetimi
Detaylı Sınırsız Ağaç Kategori Yapısıyla Ürün Yönetimi
Hizmetler Yönetimi
Video ve Foto Galeri Yönetimi Ayrı ayrı
Projeler Yönetimi
Haber / Blog Yönetimi
Sınırsız İletişim Ekleme Yönetimi
Seo Destekli Yazılım Altyapısı ve yönetimi
Maksimum Güvenlik
Birden fazla kişinin ayrı ayrı yönetmesi
Tüm Modüllerin Sınırsız Kategori ve içerik ekleme ve çıkarma özelliği ile daha bir çok özellik...
 
 
Firmamız bünyesinde sıfırdan kodladığımız CMS yazılımımız ile Ankara'da Responsive uyumlu Web tasarım geliştiriyor ve geliştirmeye devam ediyoruz.
Bir çok şehir de Web tasarımı yapan firmalar bulunmakta fakat bu firmaların bazıları bizim gibi yazılım hizmeti veren yerlerden hizmet almaktadır ve müşterilerine sunmaktadır. Ayrıca açık kaynak kodlu wordpress vb hazır template siteler yapmaktadır. Bizim farkımız ise sizlerin isteğine göre yönetilebilir ve size özel siteler yapmak diyebilirim.
Web sitelerinizde Wordpress gibi açık kaynaklı yazılımlar kullanırsanız saldırılara maruz kalabilirsiniz; çünkü size kullanılan Wordpress teması ve eklentileri başkasına da başka bir yazılımcı tarafından uygulanmıştır ve size özel olmaktan çıkmıştır ve saldırılara açık hale gelebilir. Sizlere Ankara'da web tasarım hizmeti veren bir firma olarak tavsiyemiz ihtiyaçlarınıza yönelik ve size özel bir web sitesi yaptırmanız olacaktır.
Web tasarımı günümüzde büyük öneme sahiptir. Bizlerde sektöre uygun çizilen ve yazılıma dökülen web tasarımı konusunda hızlı ve kullanışlı web sitelerini hayata geçirmekteyiz.
Kesintisiz bir şekilde hizmet ve ürünlerinizi 7/24 tanıtabilmenize olanak sunan internette neden sizinde bir web siteniz olmasın?
 
Profesyonel Web Sitesi Ankara
Bir işiniz varsa, muhtemelen bir kartvizitiniz de vardır. Web siteniz de sizin, çevrimiçi kartvizitinizdir.

Ama sadece bununla kalmamalıdır. Sonuçta web siteniz sadece iletişim için değil, işinizi insanlara göstermek, onları güvenli bir şirket olduğunuza inandırmak kısaca işinizi pazarlamak, size müşteri getirmek için olmalıdır.

Web sitenize girenlerin cevap almak isteyeceği sorulardan birkaçı şu şekildedir:
 
-Yaptığın işte iyi misin?
 
-Hangi hizmetleri sunuyorsun?
 
-Portföyünüz neye benziyor?
 
-Ne zamandır iş yapıyorsun?
 
-Nasıl iletişim kurabilirim?.
 
-Sosyal medyada var mısın?
 
-İnsanlar senin hakkında ne diyor?
 
-Bulunduğun yer ve hizmet ettiğin alan nereler?
 
-Güvenilir misin?
 
-Neden rakiplerinden daha iyisin?
 
-Kısacası, web sitenizin, müşteriler için tüm bu soruları yanıtlaması gerekir.
 
-Peki, bir tüm bu maddelerin cevaplarını nasıl ileteceğinizi biliyor musunuz?
 
 
İyi yapılırsa, web siteniz bir giderden ziyade bir gelir kaynağı olabilir!
 
Çevrimiçi varlığınızın en önemli yönlerinden biri, hedef kitlenizde güven duygusu oluşturmaktır. Web sitenize giren bir kişi size güvenebileceğini hissetmiyorsa, bir sonraki web sitesine geçecektir. Rekabetiniz sıfır olmadığı sürece, kötü bir web sitesine sahip olmak size çok fazla şeye mâl olur.
 
Web sitenizde uzmanlığınızı sergilemeli, otoritenizi oluşturmalı ve güvenilirliğinizi iletmelisinizdir.
Kartvizitiniz önemlidir, ancak kartvizitinize web sitenizden daha fazla zaman ve çaba harcarsanız, muhtemelen profesyonel bir web sitesinin size sağlayabileceği avantajlardan yararlanamazsınız. Gider hakkında endişelenmeyi bırakın ve getireceği ödüllere odaklanın.
 
Ankara’da hizmet vermekte olan şirketimiz, sizin için yukarıdaki tüm soruların cevabını içeren profesyonel bir web sitesi yapmak ve müşterilerinizi web sitenizde tutmak için burada.
 

Metin Yazarımızın F. Nisa KARADAĞ

İletişim İçin; 0542 457 78 50

 
Web Tasarımı
İyi tasarlanmış bir işletme web sitesindede, doğrudan hedef kitlesine hitap ederek net ve anlaşılması kolay olmalıdır. Doğru yapıldığında ve tasarlandığında, bir web sitesi şirketinizin varlığında büyük bir fark yaratabilir, aksi takdirde müşterileriniz rakiplerinize yönlendirecektir. Rakiplerinizde dolayısıyla müşterilerinizi satın almaya yönlenecektir.
 
Gerçekten pırıl pırıl bir web sitesini elde etmek için, işletme sahipleri amatörlere güvenemez. Web sitesi tasarımcıları, hangi renk şemalarının, grafiklerin ve mizanpajların bir arada en anlamlı olacağını ve hangi SEO uygulamalarının bu siteyi önde tutacağını bilmektedir. Web sitenizi tasarlamak için en iyi şirketi veya kişiyi nasıl bulabilirsiniz? Öğrenmek için okumaya devam edin.
 
Bir Web Tasarımının Maliyeti Ne Kadardır?
 
Web sitesi tasarımı fiyatlandırması, oluşturulacak web sitesinin boyutuna ve işlevselliğine göre değişir. Basit bir tasarım minimum 1000 TL olurken daha donanımlı bir web sitesi 1500 ila 4000 TL  arasında değişmektedir.
 
 
Web Tasarımın Önemi
 
Web tasarımcıları, serbest çalışan bir birey veya şirket olarak çalışan bireyler olabilirler. Bir web tasarımcı ararken, üç soruyu göz önünde bulundurmalısınız: Ne istiyorsunuz, ne kadar karmaşık ve düzgün bir web sitesine ihtiyacınız var, hangi işlevselliğe ihtiyaç duyacaksınız? Öncelikle bu sorulara yanıt bulmalısınız.
 
İşinizi büyütmenin büyük bir kısmı, hedef kitleniz için yeterince çekici bir web sayfanızın olmasıdır.  Mevcut bir web sitesini güncellemek veya yepyeni bir site oluşturmak, işleyen bir işletmeyi gelişen bir siteye dönüştürmenin en iyi yollarından biridir. Dolayısıyla web sitenizin işlevselliği müşteri ponansiyelinin artmasına da yol açacak unsunlardan biridir. En iyi web tasarım şirketleri size tam olarak ne istediğiniz web sitesiniyi verebilir nede iş hedeflerinize ulaşmanıza yardımcı olabilir. Size en iyi web tasarımını verecek olan sorularınıza doğrudan cevap verebilecek bir ajans olacaktır
 
Bugünün web meraklısı tüketicileri, yalnızca ilk izlenimden yüksek kaliteli bir işletmeyi içgüdüsel olarak tanıyabilir. Güncel olmayan bir web sitesi, potansiyel müşteriyi ve mevcut müşterileri derhal geri çevirebilir.
 
 
Unutmayın! 
 
Çevrimiçi ilgi, çevrimdışı dünya da dahil olmak üzere müşterileri dönüştürür. İşletmeniz yalnızca çevrimiçi olsa bile, kaygan ve profesyonel bir web sitesine sahip olmak, potansiyel müşterileri neden bahsettiğinizi bildiğinize ikna etmek için anahtardır.
 
Bir işletme yönetiyorsanız, web sitesini kendiniz tasarlamak için zamanınız veya uzmanlığınız olmayabilir. Harika bir web sitesine ihtiyacınız varsa, hızlı ve en iyi seçenek uzmanların sizin için bir tane hazırlamasına izin vermektir. 
 
Dizaynofisi web tasarım hizmeti, web sitenizi 48 saatten kısa sürede kurmayı vaat ediyor. Bugün faaliyette olan en deneyimli web tasarım şirketlerinden biri olmayı hedefleyen şirketimizde, kesinlikle  WordPress merkezli bir web sitesi yapmıyoruz.
 
İhtiyaçlarınızı çözmek için tek bir telefon görüşmesi yapmanız yeterlidir. Daha sonra 48 saat içinde işletmeniz için bir web sitesi oluşmuş olacaktır. Ve siteniz bittikten sonra, sınırsız ilave talep edebilirsiniz.
 
Birkaç iş günü içerisinde tamamen modernize edilmiş bir web sitesine sahip olmuş olacaksınız.
 
Şirketimizde içerik yönetim sistemimiz mevcuttur, kendimize ait CMS yazılımımız vardır ve tüm cihazlarla uyumlu ve hızlı çalışmaya göre kodlanmıştır.
 
DizayOfisi olarak yaptığımız web tasarımları kesinlikle dinamik tabanlı ve yönetilebilirdir. İstediğiniz zaman, cep telefonunuzdan dahi, web sitenizi yönetebilir; içerik ekleyip çıkartabilirsiniz.
 

Metin Yazarımızın F. Nisa KARADAĞ

İletişim İçin; 0542 457 78 50

Ankara Web Tasarım
DizaynOfisi 2006 yılından beri müşterilerine interaktif çözümler sunan, yaratıcı bir dijital ajanstır.
Hizmet Bölgelerimiz
Ankara Web Tasarım
İletişim
0542 457 78 50
info@dizaynofisi.com
© Copyright 2020. DizaynOfisi