Tıkla Ara
Whatsapp

Web Sitesi Yaptırmak İstiyorum

PaylaşPaylaşPaylaşPaylaşPaylaşPaylaş
Web Sitesi Yaptırmak İstiyorum
Firmanız ya da şirketiniz için web site tasarımı; ürünleriniz ve hizmetlerinizin tanınmasına, doğrudan yardımcı olmaktadır.

Firmanız ya da şirketiniz için web site tasarımı; ürünleriniz ve hizmetlerinizin tanınmasına, doğrudan yardımcı olmaktadır.

Web sitesi yaptırmak istiyorum  diyorsanız ve şirketim için özel tasarlanmış web tasarım ile ürünlerimi, sunduğum hizmetleri ve daha fazlasını müşterilerime doğrudan bağlantı kurmadan kolay ve anında haberdar etmek istiyorum diyorsanız Dizaynofisi çözüm ortağınız olmaya hazır.  

Web sitesi yaptırmak istiyorum ve firmamın 7 gün / 24 saat kesintisiz işimle ilgili bilgileri, ürünlerimi, hizmetlerimi ve şirketimle ilgili yenilikleri anında duyurmak istiyorum dediğinizi duyar gibiyiz. Bilmenizi isteriz ki web sitesi şirketinizin tüm bilgilerini müşterilerinize anında iletebilecek mükemmel bir dijital açık mağazanızdır. Saat kaç olursa olsun ziyaretçileriniz internet olan her yerden sizin hakkınızda istediğiniz her türlü bilgiye ulaşabilmektedir. İnternet üzerinde yer alacak sanal dükkanınıza kaliteli ve uygun web tasarım fiyatları ile sahip olabilmeniz için size bir telefon kadar yakınız.

Web site tasarımı

Web site tasarımı

Web site tasarımı  veya grafik tasarım yaptırmak istiyorsanız sizin için hosting, alan adı tahsisi, yazılım ve tasarımını, kurumsal kimlik tasarımlarını, kurumsal kimliğin bazı elemanlarından olan logo, kartvizit, antetli kağıt vs yani aklınıza gelen veya gelmeyen her türlü ihtiyacınızı Dizaynofisi olarak karşılamaktayız.

Web sitesi tasarım ve yazılım  yapılmaya başlamadan evvel, gerekli bilgiler yani en kilit nokta olan doneleri müşterilerimizden istiyoruz. Müşterinin kafasında nasıl bir web sitesi istediğine dair oluşmuş bilgiler varsa bu bilgiler üzerinden giderek bilgileri tamamlıyor, müşteriyi daha iyi şekilde bilgilendiriyoruz.

Müşterilerimizin site sahibi olarak verdiği cevap genelde şu şekilde olmaktadır. Googleda ilk sayfada çıksın, görsel olarak güzel bir web sitesi yaptırmak istiyorum oluyor. Burada bize düşen ise müşterimizi anlaşılır ve şeffaf şekilde aydınlatmaktır. Müşterimizin web sitesin de minimum sürede sahip olacakları yada maksimum sürede sahip olacaklarını detaylıca anlatıldıktan sonra bu yolda uzun soluklu birlikte yürüme fırsatı bulmuş olmaktayız.

Müşterimizi aydınlattıktan sonra nasıl bir web sitesi istiyorsunuz sorusunu tekrarlarız ve bu defa aldığımız cevap çok farklıdır. Web site yaptırmak istiyorum çünkü müşterilerimle, yaşadığım şehir ve bölgedeki rakiplerime kıyasla daha çok görünmek istiyorum. Aktif bir sosyal medya ile güncel bir yer olduğumu gelecek ziyaretçilerime anlatmak ve göstermek istiyorum gibi...cevaplar uzayıp gidiyor.

 

Web Site Yaptırmak İstiyorum

Web Site Yaptırmak İstiyorum

Müşterilerimizin kafasında nasıl bir web sitesi yaptırmak istiyorum kısmı şekillendikten sonra birlikte çalışmaya başlıyor, müşteriyi yormadan, sıkmadan süreci devam ettiriyoruz.

Müşterilerimizin kurumsal kimliğine uygun olarak veya kurumsal kimlikleri henüz şekillenmemiş ise kurumsal kimliklerini oluşturuyor web tasarım kısmına ondan sonra geçiyoruz. Logo tasarımı, kartvizit tasarımı, kurumsal kimliğin diğer istenilen elemanları oluşturulmaya başlandığında eğer web tasarım ihtiyacı aciliyet teşkil ediyorsa hemen tasarımcı ve yazılımcı arkadaşlarımız devreye girip, oluşturulan logo ve kurumsal kimliğe uygun olarak arayüz çizimlerine başlamaktadır.

Müşterimiz arayüzü onaylamasının akabinde web tasarım kodlaması aşamasına geçilip kısa sürede yazılımını bitirip siteyi yayına almaktayız. Web tasarım süreci tamamlandıktan sonra müşterilerimizi yalnız bırakmıyor yetenekli grafikerlerimiz sitenin slider yani vitrin kısmında dönen resimlere özel çalışmalar yaparak müşterinin ürünlerini, hizmetlerini yani hangi sektöre hitap ediyorsa ona göre özel tasarımlar hazırlayarak siteyi görsel olarak daha da mükemmel hale getirmektedir.

Web Tasarım Süreci

Web Tasarım Süreci

Web tasarım süreci buradan sonrada bitmemektedir. Özel kendi bünyemizde hazır kod yapıları kullanmadan hazırladığımız içerik yönetim sistemi sayesinde müşterilerimiz sitelerinin bütün kısımlarını çok kolay bir şekilde kendisine özel yönetim panelinden yönetebilmektedirler. 

Müşterilerimize kullanımı çok kolay, kurumsal siteleri yönetmek için hazırlanmış yönetim panelini detaylı bir şekilde anlatıyor takıldıkları yerde her türlü yardımcı oluyoruz. 

Kullandığımız içerik yönetim sistemi wordpress veya benzeri bir hazır içerik yönetim sistemi olmadığından ve modüler kolaylıkla geliştirmeye müsait yapıda olduğundan müşterilerimiz hiç zorlanmadan sitelerinin içeriklerini anında kimseye herhangi bir konuda ihtiyacı olmadan web sitelerinde olan bütün içerikleri ekleme, silme ve düzenleme işlemlerini rahatça yapabilmektedirler.

Ankara Web Tasarım

Ankara Web Tasarım

Ankara web tasarım firması olarak web tasarım yaparken sadece yazılımımızın mükemmel olmasına odaklanmadık.

Front-End yani sitenin görünen kısımlarını da müşterilerimize sıkıntı çıkarmayacak şekilde yapıyoruz.

Örneğin bazı sitelerde görmüşsünüzdür farklı boyutta olan resimler, bazısı uzun bazısı kısa, veya taşan metinler. Web tasarım kodlamasını yaparken bunların hepsini göz önünde bulundurarak kodlamasını yaparak ayarlıyoruz.

Müşteri resimlerini hangi boyutta eklerse eklesin sitenin şekli kesinlikle bozulmamakta resimlerde sünmeler olmamakta, belirlediğimiz ölçülerin dışında taşmalar oluşmamaktadır.  

Müşteri yüksek boyutlarda resim eklemeye çalışabilir yazılımımızın içinde otomatik olarak aynen photoshop ta resimleri bozulmadan küçültür gibi yazılım ile resimleri küçültüyoruz. Böylelikle hem boyut olarak resimler daha az yer kaplıyor hem de site açılma hızınızda çok ileri derecede hızlanmaktadır.

Ankara Web Sitesi Yaptırmak İstiyorum

Ankara Web Sitesi Yaptırmak İstiyorum

Web sitesi yaptırmak istiyorum ya da web sitesi tasarımı yaptırmak istiyorum diye arama yaparak zaman kaybetmeyin. Web sitesi yaptırmak istiyorum diyorsanız sizlere Dizaynofisi en kaliteli ve güvenilir adres olacaktır. 

Grafik tasarım ile görsel olarak desteklenmiş profesyonel web sitesi tasarımı yaptırmak ve kurumsal web tasarıma sahip olmak istemez misiniz? Evet bende istiyorum dediğiniz duyar gibiyiz.

Ankara web tasarım firması olan Dizaynofisi ile günümüzde web sitesine sahip olmak Seo uyumlu web tasarım yaptırmak ve profesyonel web sitesi yaptırmak çok kolay bir süreçtir. Dizaynofisi'yle web sayfası tasarımı yaptırmak hiç bu kadar kolay ve hızlı olmadı. Web sitesi fiyatları olarak da rakiplerinden daha yetenekli, kaliteli ve güvenilir web tasarım fiyatları ile sunmaktayız. 

Sizde Web sitesi tasarımı yaptırmak istiyorum rakiplerimden birkaç adım önde olmak, ufak seo dokunuşlarıyla Google da yukarılarda yer almak istiyorum diyorsanız bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Sizleri de Dizaynofisi'nin mutlu müşterileri arasında görmekten mutluluk duyacağız…

Ankara Web Tasarım İletişim
Ankara Web Tasarım
DizaynOfisi 2006 yılından beri müşterilerine interaktif çözümler sunan, yaratıcı bir butik dijital ajanstır.
İletişim
0542 457 78 50
info@dizaynofisi.com
Copyright © DizaynOfisi