Tıkla Ara
Whatsapp

Web sitesi yenileme

PaylaşPaylaşPaylaşPaylaşPaylaşPaylaş
Web sitesi yenileme
İşletmeniz için oluşturduğunuz web tasarımının güncellenmesi gerekiyor mu? Web siteniz üç yıldan daha eskiyse, yenilenmesi hatta tamamen yenilenmesi gerekir.
Web sitesi yenileme konusunda Dizayn ofisi cazip fiyatlarla web sitenizi yaniliyor. Cazip fiyatlı bir web siteniz olsun ister misiniz?
Size özel hazırlayacağımız web tasarım fiyatları bütçenize uygun olacaktır. Hızlı açılan, mobil uyumlu web siteleri ve web sitesi yenilemek için bizimle iletişime geçin.
 
Web sitesi yenileme başlı başına büyük bir işlem ve yapmış olduğunuz SEO yatırımını ve sıralamalarınızı kaybetmeden yapılması gereken bir işlem...
 
Fakat;
 
İşletmenizin web tasarımı, çevrimiçi başarınızda önemli bir unsurdur. Web sitenizi düzenli olarak tazelemek, yeni üye edinmenin ve web sitenize ziyaretçi gelmesinin en iyi yoludur.
İşte, size sitenizi güncellemek için birkaç neden;
 
Eski görünüyor.
Web sitenizi yayına aldığınızda gözünüze harika görünmüş olabilir, ancak birkaç yıl sonra yeni trendlerin hayatımıza girmesiyle siteniz gözünüze hoş görünmemeye başlayabilir. Bu okuduklarınız size tanıdık geliyorsa, web sitenizin yenileme zamanının geldiğini düşünmeye başlayabilirisiniz.
 
Yazı tipleriniz tarihi eser.
Siteniz, Times New Roman veya Georgia'da mı? Bu fontlar artık tarih oldu... Bugünlerde web siteleri için pek çok harika yazı tipi var. Web sitenizdeki yazı tiplerini güncellemek, ne kadar modern göründüğü üzerinde büyük bir etkiye sahip olacaktır. Müşterilerinize de aynı izlenimi bırakacaktır.
 
Arama motorlarının istediği önemli yönler eksik.
Google, her zaman kuralları değiştirir ve siteniz tasarlandığında SEO’nuz her şeyin üstünde olmuş olabilir, ancak zaman geçtikçe bu durum değişebilir.  Google'ın istediği her şeyi yaptığınızdan emin olmak için en son algoritmaları incelediniz mi? Yeniden değerlendirmenin zamanı geldi. Analizlerinize bakın ve trafiğinizde neler olup bittiğini görün.
 
 

Müşterileriniz bundan şikayet ediyor.
Birisi size sitenizin kullanıcı dostu olmadığını söylüyorsa; bu, web sitenizde bir şeylerin değiştirilmesi gerektiğine dair oldukça iyi bir göstergedir. Web siteniz oradadır, böylece müşterileriniz kullanabilir. Kullanamazlarsa, web sitenizin olmasının amaı ne? Web sitenizin öncelikle müşterilerinizin ihtiyaçlarını karşıladığından emin olun.
 
İşiniz değişti.
Bu durumda web sitenizi bir an önce yenilemeniz gerekmektedir. Çünkü müşteriler sitenize girdiği zaman bütün bilgileri eksiksiz almalıdır. Örneğin konum veya hizmet eklediyseniz veya kaldırdıysanız, işletme web tasarımınızın kesinlikle güncellenmesi gerekir.
 
Siteniz yavaş.
Günümüzde hız çok önemlidir. Web sitenizin yüklenmesi 3 saniyeden uzun sürerse, bazı optimizasyonlar yapıp sitenin daha hızlı yüklenmesini sağlamanızın zamanı gelmiş demektir. Çünkü Google sayfa hızını bir sıralama faktörü olarak kullanmaktadır.
 
Mobil dostu değil.
Müşterileriniz, web sitenize mobil cihazlarından erişmeye çalışır ve siteniz mobil cihazlarda iyi çalışmazsa, o zaman web sitenizi terk edecektir. Potansiyel müşterilerinizi, telefonlarında kullanamayacakları bir web sitesi göstererek kaptırmayın. Onlara, çevrimiçi varlığınızı ihmal etmediğinizi gösterin.
Web siteniz genellikle işletmenizin potansiyel müşterilerle yaptığı ilk izlenimdir. Web sitenizin bir poster ya da ilan panosu olması değil, güncellenmesi ve kullanıcı dostu olması gerektiğini unutmayın.
 
Web sitesi yenileme konusunda yardıma ihtiyacınız varsa bizimle iletişime geçebilirsiniz.
 
 
Ankara Web Tasarım İletişim
Ankara Web Tasarım
DizaynOfisi 2006 yılından beri müşterilerine interaktif çözümler sunan, yaratıcı bir butik dijital ajanstır.
İletişim
0542 457 78 50
info@dizaynofisi.com
Copyright © DizaynOfisi